Výroba obrazových rámov pre veľkoodberateľov od roku 1980.

Rámy na obrazy, plagáty, fotografie, umelecké reprodukcie alebo zrkadlá.

Realizujeme želania našich zákazníkov

Ako veľkovýroba obrazových rámov sa špecializujeme na fotorámiky, plagátové rámy, hotové zarámované obrazy, minimalistické držiaky na plagáty alebo špeciality vyrábané podľa požiadaviek klienta. Vyrobíme ten správny rám pre každý typ nástenného umenia.

Debex poskytuje klientom kvalitné produkty – riešenia na mieru za rozumné ceny. Pri obrazových rámoch je možné prispôsobiť veľkosť rámu, typ skla, paspartu, štítok alebo plagát vo vnútri rámu, zadnú dosku s požadovaným druhom klipov a závesov. Aj označenie hotových produktov etiketami a balenie prispôsobujeme požiadavkám. Štandardne zabezpečujeme tlač štítkov a plagátov, potlač na pasparty alebo laserové gravírovanie.

Medzi našich spokojných zákazníkov patria internetové obchody s nástenným umením, tlačiarenské spoločnosti, veľkoobchody, obchodné domy, fotopredajne či galérie. Spolupracujeme aj s inými výrobcami obrazových rámov, ktorým dodávame naše obrazové rámy, podprodukty a komponenty na rámovanie.

Nové výzvy a možnosti spolupráce vždy vítame. Neváhajte využiť naše dlhoročné skúsenosti s výrobou rámov.

„Naším cieľom je predčiť očakávania zákazníkov.”

Peter Duppenthaler, Zakladateľ Debex Suisse AG

Peter Duppenthaler, Zakladateľ Debex Suisse AG

História

Spoločnosť Debex Suisse AG bola založená v roku 1980 vo Švajčiarsku, kde dodnes sídli naša centrála. Začínala ako malá spoločnosť vyrábajúca zrkadlá a obrazové rámy. Naši zakladatelia postupne vybudovali modernú, zákaznícky orientovanú organizáciu s vlastným výrobným závodom na Slovensku.

Dnes naše produkty predávame po celej Európe a do USA. Naša sesterská spoločnosť Ramex a.s. bola založená v roku 1992. Skupina Debex v súčasnosti zamestnáva okolo 150 ľudí vo výrobe, predaji, marketingu, nákupe, manažmente kvality, logistike a ďalších oddeleniach.

Kontakt

Máte otázky?Kontaktujte nás

Ramex a.s.

Ramex a.s.
Štefánikova 714/52
905 01 Senica
Slovenská republika

    Názov firmy

    E-mailová adresa *

    Telefónne číslo

    Vaša správa

    Spracúvavame vaše osobné údaje za účelom spracovania správy alebo dotazu. Viac info v sekcii privacy policy.