Výrobky na mieru

Poskytujeme individuálne riešenia podľa Vašich požiadaviek. Neváhajte využiť naše know-how a širokú škálu komponentov.

Výrobky na mieru

Ako funguje výroba na mieru

Prvý krok

Materiál rámov

Máte záujem o hliníkové, drevené, alebo plastové rámy? Pre všetky možnosti ponúkame široký výber dizajnov a farieb.

Druhý krok

Formát rámov

Pre fotorámiky malých rozmerov sú vo všeobecnosti vhodné tenké profily, zatiaľ čo široké profily odporúčame na rámy veľkých rozmerov kvôli stabilite. Z formátu rámu často vyplýva aj použitie konkrétnych komponentov (typ skla, zadnej dosky, sponky, závesy).

Tretí krok

Komponenty

Podľa Vašich predstáv a požiadaviek vyberieme farby profilov, druh skla, zadnej dosky, sponiek, závesov, alebo stojan. Samozrejmosťou je možnosť vkladať do rámov vaše vlastné štítky s logom, etikety podlľa Vášho návrhu, alebo rámovacie služby.

Štvrtý krok

Etikety a balenie

Použitie rámov, preprava a skladovanie ako aj spôsob predaja hotového výrobku si vyžadujú tomu prispôsobené balenie, preto si u nás môžete vybrať z rôznych veľkostí etikiet s EAN kódmi a textami podľa Vašej špecifikácie. Väčšie formáty dodávame s ochrannými rohmi. Ponúkame aj balenie s bublinkovou fóliou, alebo jednotlivo v kartónových krabiciach.

Piaty krok

Cenová ponuka

Vypracujeme Vám nezáväzné cenové ponuky na základe Vašich špecifikácií. Ponúkneme viaceré alternatívy založené na našich skúsenostiach a s ohľadom na cenovú efektivitu.

Šiesty krok

Vzorky

Naše oddelenie vzoriek pripraví vzorky produktov podľa Vašej konfigurácie, ktoré Vám pošleme na schálenie. Takto budete mať isotu, že objednaný produkt Vám bude naozaj vyhovovať. Radi Vám zašleme aj odrezky profilov, alebo vzorky podľa štandardného prevedenia.

Kontakt

Máte otázky?Kontaktujte nás

Ramex a.s.

Ramex a.s.
Štefánikova 714/52
905 01 Senica
Slovenská republika

    Názov firmy

    E-mailová adresa *

    Telefónne číslo

    Vaša správa

    Spracúvavame vaše osobné údaje za účelom spracovania správy alebo dotazu. Viac info v sekcii privacy policy.